Abramczyk Partners S.A.

Wskazujemy rozwiązania dostarczamy efekty

Jakie usługi oferujemy?

Świadczymy szeroki zakres usług dla uczestników rynku kapitałowego oraz nieruchomości.

Doradztwo

Nasi doradcy nie tylko wskażą, co należy zrobić, aby osiągnąć określone cele biznesowe, ale również staną się integralną częścią dostarczonego rozwiązania. Nie tylko doradzimy, ale i wdrożymy przygotowane rozwiązania.

Nieruchomości

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Doradzamy klientom w kwestiach związanych z ich aktywami, zakupami nieruchomości i wszelkimi kwestiami związanymi z rynkiem nieruchomości.

Dotacje

Skutecznie doradzamy przedsiębiorcom w przygotowaniu inwestycji i pozyskiwaniu dotacji. Nasi klienci otrzymają profesjonalne wsparcie aby skutecznie osiągnęli swoje cele.

Abramczyk Partners S.A.

O nas

Abramczyk Partners Holding to niezależna firma doradcza założona przez ludzi wywodzących się z rynku kapitałowego i świadcząca profesjonalne usługi doradztwa dla uczestników tego rynku.

We współpracy z Klientami skupiamy się na ich potrzebach i możliwościach. Rozpoznajemy oczekiwania własne Klienta, rynku, na jakim operuje, oceniamy szansę i zagrożenia. Na podstawie tej oceny wspólnie z Klientem planujemy dalsze działania z wykorzystaniem doświadczenia konsultantów oraz know-how naszej firmy, wypracowanego przez lata doświadczeń.

Doradzamy Klientom w zakresie rozwoju i optymalizacji biznesu oraz pomagamy w rozwiązaniu problemów, na które napotykają w trakcie jego prowadzenia. Kluczowe kompetencje oferowane przez nasz zespół to finansowanie i jego restrukturyzowanie, a także doradztwo w zakresie strategii i struktury finansowania, wsparcie w procesach fuzji i przejęć, obsługa private equity oraz finansowanie mezzanine. Ponadto oferujemy doradztwo w zakresie analizy biznesowej i zarządzanie ryzykiem oraz obsługę rynku nieruchomości. Dla naszych klientów konsultujemy również kwestie związane z optymalizacją biznesu i rozwojem prowadzonej działalności.

Abramczyk Partners S.A.

Misja

Naszą misją jest przekształcenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia w konkretne rezultaty biznesowe i wartości dla naszych Klientów. Naszą propozycję budujemy w oparciu o wysoką jakość usług, wszechstronną wiedzę i doświadczenie.

Skontaktuj się z naszym zespołem

biuro@abramczykpartners.pl

Telefon

+48 516 924 356

Podmioty z grupy

Adres firmy: ul. Żelazna 41/8 00-836 Warszawa +48 516 924 356 biuro@abramczykpartners.pl

Dane firmowe

Abramczyk Partners S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Bagno 2/226, 00-112 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000874609, kapitał zakładowy: 100 000,00 złotych, wpłacony w całości (NIP: 5252846153, Regon: 387735598).

Polityka prywatności

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Polityka prywatności

Zakres danych które mogą być przetwarzane w poszczególnych obszarach

Obszar finansowo-księgowy

Kategorie osób, których dane dotyczą

dane klientów, użytkowników

Mogą być przetwarzane następujące kategorie danych osobowych

imię, nazwisko, nip, pesel, firma, numer konta, ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto, numer telefonu, numer telefonu komórkowego, województwo, powiat, gmina, urząd skarbowy, adres e-mail

Obsługa serwisów społecznościowych

Kategorie osób, których dane dotyczą

dane użytkowników forum, użytkownicy serwisów społecznościowych (FB, TW)

Mogą być przetwarzane następujące kategorie danych osobowych

nazwa użytkownika, adres e-mail, imię, nazwisko, ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto, kraj

Sprzedaż produktów i usług Administratora

Kategorie osób, których dane dotyczą

dane klientów, użytkowników

Mogą być przetwarzane następujące kategorie danych osobowych

dane geolokalizacyjne, adres IP, informacje o przeglądarce internetowej, informacje o urządzeniu, informacje o czasie wizyty, adres URL, zmienne, takie jak „Wartość sprzedaży”, „Nazwa produktu”, „Identyfikator zamówienia”, nazwa użytkownika, e-mail, imię, nazwisko, nip, pesel, firma, numer konta, ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto, numer telefonu, numer telefonu komórkowego, województwo, powiat, gmina, urząd skarbowy, adres e-mail

Marketing produktów i usług Administratora

Kategorie osób, których dane dotyczą

dane klientów, użytkowników

Mogą być przetwarzane następujące kategorie danych osobowych

imię nazwisko, ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto, kraj, adres do korespondencji, numer telefonu, numer telefonu komórkowego, numer faxu, strona www, adres email, , adres IP, nip, regon, vat eu, stanowisko

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.